Hat Sanatı İle Logo Tasarımı


Firmaların, kurum ve kuruluşların, kendilerini yalnız isim ile ifade etmeleri akılda kalıcılık açısından etkili olmayabilir. İşte bu akılda kalıcılığı sürekli tutmak ve görüldüğünde o markanın akla gelmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuş sembole logo denir.

Örn: Pepsi ‘nin ve General Motorun kaligrafi yani copperplate türünde yazılmış logosu sadece iki örnektir. Çalışmalarımız pc ortamında değil sadece el emeği ile oluşmuş, kişiye özel, size özel bir logo tasarımıdır.

Kalıcı Bir Logo Nasıl Olmalıdır?

Logo’da amaç çok önemlidir. Önce amacımızı belirlemeli, logoyu ona göre düzenlemeliyiz. Amacımız bir ismi logo haline getirmek midir? yoksa bir etkinliğe göre logo bulmak, yapmak mıdır? Buna dikkat etmeliyiz. Logo da Dikkat Edilmesi Gereken Konular Akılda kalıcı olmalıdır.

Olabildiğince sade ve yalın olmalıdır. Logoda şekil ve yazı bir arada kullanılabilir. Logo temsil ettiği kurumun, organizasyonun, markanın özelliklerine ve amacına uygun olmalıdır. Logo tasarımı yapılırken, yapılacağı kurum ya da markanın kendi özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Yaptığımız Bazı İşler

Hat Sanatı ile Logo Tasarımı

Kurumsal logolarınızı hat sanatı ile yeniden tasarlıyoruz

Hat Sanatı ile Logo Tasarımı

Kurumsal logolarınızı hat sanatı ile yeniden tasarlıyoruz

Hat Sanatı ile Logo Tasarımı

Kurumsal logolarınızı hat sanatı ile yeniden tasarlıyoruz

Hat Sanatı ile Logo Tasarımı

Kurumsal logolarınızı hat sanatı ile yeniden tasarlıyoruz

Biz Ulaşın


bursa dizayn duvar süslemesi duvar tasarımı edirne gaziantep hat hat sanatı hattat hattat ustası hotel tasarımı iç mekan süslemesi istanbul izmir kaligrafi mekan süslemesi motel tasarımı oda tasarımı otel tasarımı tasarımcı davetiye güzel yazı hat hattat hediye istanbul kaligrafi kaligrafi kişiye özel hat kişiye özel kaligrafi kişiye özel plaket kişiye özel tasarım promosyon davet hat yazısı hattat kaligrafi ustası katılım organizasyon kaligrafi kaligrafi kursu istanbul kaligrafi masa kartı kaligrafi sanatçısı kaligrafi yazı kaligrafi yazısı kart yazımı kart yazısı masa kartı özel gün kartı özel gün yazısı anneler günü babalar günü başarı bedava çini doğum günleri eşantiyon evlilik yıl dönümleri hat hat ustası hattat hediye kaligrafi kutlama porselen promosyon seramik tabak sevgililer günü tebrik teşekkür yılbaşı promosyonu davetiye tasarımı kalgrafik kaligrafi kişiye özel tasarım logo logo tasarımı özel tasarım davetiye özel tasarım logo belge yazımı belge yazısı diploma yazısı el yazısı ile belge güzel yazı ile belge yazısı hat yazımı hat yazısı kaligrafi diploma yazdırma diploma yazımı diploma yazısı güzel yazı ile diploma yazımı hat hat sanatı hat yazısı ile diploma yazımı kaligrafi kaligrafi sanatı kaligrafik sanatı ile diploma yazısı kaligrafik yazı atalay dönüm calligrapher calligraphy calligraphy art calligraphy education calligraphy font calligraphy fonts davetiye davetiye tasarımı davetiye üstü güzel yazı davetiye üstü kaligrafi davetiye üstü yazı davetiye üzeri güzel yazı davetiye üzeri kaligrafi davetiye üzeri yazı düğün davetiyesi en güzel yazı fuar davetiyesi güzel yazı güzel yazı sanatçısı güzel yazı sanatı güzel yazı uzmanı güzel yazı yazma güzel yazılar güzel yazma hat hat yazısı ile davetiye hattat istanbul kaligrafi istanbul kaligrafi merkezi kaligraf kaligrafi kaligrafi ankara kaligrafi dersleri kaligrafi eğitimi kaligrafi ekipmanları kaligrafi eserleri kaligrafi harfleri kaligrafi hat kaligrafi kalemi kaligrafi kitabı kaligrafi kursları kaligrafi kursu kaligrafi kursu ankara kaligrafi kursu istanbul kaligrafi nedir kaligrafi örnekleri kaligrafi programı kaligrafi sanatçısı kaligrafi sanatı kaligrafi uzmanı kaligrafi yazı kart yazımı nişan davetiyesi osmanlı tuğrası özel gün kartı şekilli yazı şekilli yazı yazma sünnet davetiyesi toplantı davetiyesi toplantı için davetiye yazı yazma